Výsledky zápasů
Přípravný zápas 5.10.2009
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACKLINE |
2 | : | 3 |
Statistika: g. Tomáš Dvořáček - asis. Jan Dvořáček
g. Jan Dvořáček - asis. Zdeněk Hakl
Předehrávka 10. kolo
Pondělí 12.10.2009 čas - 21:00
HC BLACKLINE |
v. |
|
1 | : | 6 |
Statistika: Stanoviště : František Budín: g. 2 + asis. 1
Zdenek Hakl - g. 2
Libor Jelínek - g. 1 + asis. 1
Tomáš Smutný - g. 1
Tomáš Dvořáček - g. 0 + asis. 2
1. kolo
Pondělí 19.10.2009 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
12 | : | 3 |
Statistika: Stanoviště: Tomáš Dvořáček: g. 4 + asis. 1
František Budín: g. 3 + asis. 2
Tomáš Smutný: g. 2 + asis. 0
Budín Lukáš: g. 1 + asis. 1
Procházka Viktor: g. 1 + asis. 0
Nováček Aleš: g. 1 + asis. 0
Šumbera Otto: g. 0 + asis. 2
Dvořáček Jan: g. 0 + asis. 1
Sobota 24.10.2009 čas - 8:30
|
v. |
|
3 | : | 7 |
Statistika: Stanoviště:Jan Dvořáček- g. 2 + asis. 2
Tomáš Smutný- g. 1 + asis. 1
Libor Jelínek - g. 1 + asis. 1
Lada Dočkal - g. 1 + asis. 1
David Podpěra - g. 1 + asis. 1
Otto Šumbera- g. 1 + asis. 0
Budín Lukáš- g. 0 + asis. 1
2. kolo
Sobota 31.10.2009 čas - 7:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACKLINE |
5 | : | 2 |
Statistika: Stanoviště:Tomáš Dvořáček- g. 1 + asis. 1
František Budín- g. 1 + asis. 2
Tomáš Smutný- g. 2 + asis. 0
Budín Lukáš- g. 0 + asis. 1
Zdenek Hakl - g. 1 + asis. 0
3. kolo
Pondělí 2.11.2009 čas - 21:00
HC KETKAS |
v. |
|
4 | : | 5 |
Statistika: Stanoviště:František Budín: g. 4 + asis. 1
Tomáš Smutný: g. 0 + asis. 1
Budín Lukáš: g. 0 + asis. 1
Procházka Viktor: g. 0 + asis. 1
Šumbera Otto: g. 1 + asis. 1
Sobota 7.11.2009 čas - 7:30
HC BLACKLINE |
v. |
|
6 | : | 3 |
Statistika: Stanoviště:Libor Jelínek - g. 2 + asis. 0
Aleš Nováček- g. 1 + asis. 0
Otto Šumbera- g. 0 + asis. 1
Tomáš Dvořáček- g. 0 + asis. 2
4. kolo
Sobota 14.11.2009 čas - 15:30
HC ORLÍK |
v. |
|
3 | : | 4 |
Statistika:Stanoviště: Tomáš Dvořáček- g. 1 + asis. 2
Libor Jelínek - g. 1 + asis. 0
Jan Dvořáček- g. 1 + asis. 0
Drahomír Křivánek- g. 1 + asis. 0
Zdenek Hakl - g. 0 + asis. 1
Tomáš Smutný: g. 0 + asis. 1
Vyloučení: Viktor Procházka - 1x3 min.
5. kolo
Pondělí 16.11.2009 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
|
4 | : | 3 |
Statistika:Stanoviště: František Budín: g. 1 + asis. 2
Viktor Procházka: g. 1 + asis. 0
Otto Šumbera: g. 1 + asis. 1
Laďa Dočkal: g. 1 + asis. 0
Vyloučení: Viktor Procházka - 1x3 min.
Drahomír Křivánek - 1x3 min.
6. kolo
Pondělí 23.11.2009 čas - 21:00
|
v. |
|
2 | : | 4 |
Statistika:Stanoviště: Tomáš Dvořáček- g. 2 + asis. 0
Libor Jelínek - g. 1 + asis. 0
Lukáš Budín : g. 1 + asis. 0
František Budín: g. 0 + asis. 1
Viktor Procházka: g. 0 + asis. 1
Otto Šumbera: g. 0 + asis. 1
Aleš Nováček: g. 0 + asis. 1
Vyloučení: Viktor Procházka - 1x3 min.
David Podpěra - 1x3 min.
Karel Nováček - 1x3 min.
6. kolo
Čtvrtek 26.11.2009 čas - 18:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACKLINE |
3 | : | 3 |
Statistika: Stanoviště: František Budín- g. 1 + asis. 0
Drahomír Křivánek - g. 1 + asis. 0
Aleš Nováček : g. 1 + asis. 0
Lukáš Budín: g. 0 + asis. 2
Vyloučení:
7. kolo
Pondělí 30.11.2009 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC KETKAS |
6 | : | 1 |
Statistika: Stanoviště: Tomáš Dvořáček- g. 2 + asis. 2
Libor Jelínek - g. 2 + asis. 1
Lukáš Budín : g. 1 + asis. 0
Tomáš Smutný: g. 1+ asis. 0
František Budín: g. 0 + asis. 1
Jan Hedbávný: g. 0 + asis. 1
Vyloučení: Libor Jelínek - 2x3 min.
David Podpěra - 1x3 min.
František Budín - 1x3 min.
8. kolo
Pondělí 7.12.2009 čas - 21:00
HC BLACK LINE |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
3 | : | 8 |
Statistika: Stanoviště: Tomáš Dvořáček- g. 2 + asis. 1
Libor Jelínek - g. 1 + asis. 2
Otto Šumbera: g. 1 + asis. 2
Lukáš Budín : g. 1 + asis. 0
Tomáš Smutný: g. 1+ asis. 0
František Budín: g. 1 + asis. 1
Zdeněk Hakl: g. 1+ asis. 0
Drahomír Křivánek: g. 0+ asis. 1
Aleš Nováček: g.0 + asis. 1
Vyloučení: Zdeněk Hakl- 1x3 min.
Aleš Nováček - 1x3 min.
Sobota 12.12.2009 čas - 7:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
1 | : | 6 |
Statistika:Stanoviště: Libor Jelínek - g. 1 + asis. 0
Tomáš Smutný - g.0 + asis. 1
Vyloučení: Viktor Procházka - 1x3 min.
9. kolo
Čtvrtek 17.12.2009 čas - 18:00
HC KETKAS |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
3 | : | 7 |
Statistika: Stanoviště: František Budín g.4 + asis.1
Lukáš Budín g. 1+ asis. 3
Otto Šumbera g. 1+ asis. 1
Zdenek Hakl g. 1+ asis. 0
Tomáš Dvořáček g. 0 + asis. 1
Vyloučení: Procházka Viktor - 1x3 min.
Šubera Otto - 1x3 min.
Sobota 19.12.2009 čas - 7:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
10 | : | 3 |
Statistika: Stanoviště: Tomáš Dvořáček- g. 1 + asis. 1
Libor Jelínek - g. 4 + asis. 1
Otto Šumbera: g. 1 + asis. 3
Tomáš Smutný: g. 1+ asis. 0
Zdeněk Hakl: g. 2+ asis. 0
Drahomír Křivánek: g. 0+ asis. 1
Aleš Nováček: g.1 + asis. 0
Viktor Procházka: g. 0 + asis. 2
Vyloučení: Otto Šumbera - 2x3 min.
Aleš Nováček - 2x3 min.
Lubomír Smutný - 1x3 min.
11. kolo
Pondělí 28.12.2009 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACK LINE |
6 | : | 6 |
Statistika:Stanoviště: František Budín: g. 2 + asis. 1
Jan Hedvábný: g. 2 + asis. 1
Tomáš Smutný: g. 1 + asis. 1
Aleš Nováček: g.1 + asis. 0
Jan Dvořáček: g. 0 + asis. 1
Viktor Procházka: g. 0 + asis. 1
Vyloučení: Jan Dvořáček - 1x3 min.
Tomáš Smutný - 1x3 min.
Sobota 2.1.2010 čas - 7:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC KETKAS |
4 | : | 4 |
Statistika:
Smutný Tomáš 2+0
Dvořáček Jan 1+0
Dvořáček Tomáš 1+0
Nováček Aleš 0+1
Hedvábný Jan 0+1
Trestné minuty: Budín Lukáš 1 x 3min
Šumbera Otto 3 x 3min
12. kolo
Pondělí 4.1.2010 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
1 | : | 7 |
Statistika:
Jelínek Libor 1+0
Smutný Tomáš 0+1
Trestné minuty: Nováček Aleš 1 x 3min
Smutný Tomáš 1 x 3min
Sobota 9.1.2010 čas - 10:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACK LINE |
3 | : | 1 |
Statistika:
Hakl Zdeněk 1+1
Smutný Tomáš 1+1
Dvořáček Jan 0+1
13. kolo
Pondělí 11.1.2010 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
0 | : | 2 |
Statistika:
Sobota 16.1.2010 čas - 10:30
HC KETKAS |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
1 | : | 4 |
Statistika:
Budín František 1+0
Křivánek Drahomír 1+0
Dvořáček Jan 1+0
Smutný Tomáš 1+0
Hakl Zdeněk 0+1
Nováček Aleš 0+1
Budín Lukáš 0+1
Trestné minuty:
Smutný Tomáš 1x 3min
Nováček Aleš 1x 3min
14. kolo
Čtvrtek 28.1.2010 čas - 18:00
HC KETKAS |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
1 | : | 4 |
Statistika:
Hakl Zdeněk 2+0
Tomáš Smutný 1+0
Libor Jelínek 1+0
Otto Šumbera 0+1
15. kolo
Sobota 30.1.2010 čas - 10:30
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACK LINE |
6 | : | 3 |
Statistika:
Otto Šumbera 1+0
František Budín 1+1
Drahomír Křivánek 1+0
Zdeněk Hakl 1+0
Lubomír Smutný 1+0
Jan Dvořáček 1+1
Vyloučení:
Libor Jelínek 1x3 min.
Tomáš Smutný 1x3 min.
Zdeněk Hakl 1x3 min.
16. kolo
Sobota 6.2.2010 čas - 7:30
HC ORLÍK |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
7 | : | 2 |
Statistika:
Libor Jelínek 2+0
Viktor Procházka 0+1
Vyloučení:
Tomáš Smutný 1x3 min.
17. kolo
Pondělí 8.2.2010 čas - 21:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC ORLÍK |
3 | : | 4 |
Statistika:
František Budín 1+0
Libor Jelínek 1+0
Tomáš Dvořáček 1+0
Zdeněk Hakl 0+1
Viktor Procházka 0+1
Vyloučení:
Tomáš Dvořáček 1x3 min.
18. kolo
Pondělí 15.2.2010 čas - 21:00
HC KETKAS |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
1 | : | 4 |
Statistika:
František Budín 1+2
Otto Šumbera 1+0
Aleš Nováček 1+0
Viktor Procházka 1+0
Lukáš Budín 0+1
Tomáš Smutný 0+1
Vyloučení:
Karel Nováček 1x3 min.
Čtvrtek 18.2.2010 čas - 18:00
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC BLACK LINE |
4 | : | 3 |
Statistika:
Tomáš Smutný 2+1
František Budín 1+0
Drahomír Křivánek 1+0
Viktor Procházka 0+2
Tomáš Dvořáček 0+1
Vyloučení:
František Budín 1x3 min.
Viktor Procházka 1x3min.
19. kolo
Čtvrtek 11.3.2010 čas - 17:45
HC STANOVIŠTĚ |
v. |
HC KETKAS |
: |
Statistika:
20. kolo
Pondělí 1.3.2.2010 čas - 21:00
HC BLACK LINE |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
3 | : | 4 |
Statistika:
Křivánek Drahomír 1+1
Hakl Zdeněk 1+0
Jelínek Libor 1+0
Nováček Karel 1+0
Budín Lukáš 0+1
Šumbera Otto 0+1
Procházka Viktor 0+1
Tresty:
Nováček Karel 1x3min
Sobota 6.3.2010 čas - 9:30
HC ORLÍK |
v. |
HC STANOVIŠTĚ |
3 | : | 6 |
Statistika:
Jelínek Libor 4+1
Křivánek Drahomír 1+0
Budín František 1+0
Šumbera Otto 0+1
Budín Lukáš 0+1
Trestné minuty:
Jelínek Libor 1x3min.